poster1.gif, 5,2kB poster2.gif, 5,2kB poster3.gif, 5,2kB poster4.gif, 5,2kB poster5.gif, 5,2kB

Pro hotely a restaurace

Prodej byl přesunut do našeho mateřského obchodu www.doutniky-obchod.cz kde najdete i jiné značky doutníků a příslušenství.

Slevy z běžných cen

Pro hotely, restaurace a další podniky kde lze předpokládat pravidelný odběr zboží nabízíme zajímavé množstevní slevy a speciální služby. Jsme schopni nabídnout celou škálu značek kubánských doutníků.

Jaký sortiment můžeme nabídnout?

V našem sorimentu naleznete vedle legendární Cohiby i značky Bolivar, Cuaba, Diplomaticos, El Rey del Mundo, H. Upmann, Hoyo de Monterrey, Jose La Piedra, Juan Lopez, La Gloria Cubana, Montecristo, Partagas, Punch, Quintero, Rafael Gonzalez, Ramon Allones, Romeo y Julieta, Saint Luis Rey, San Cristobal, Sancho Panza, Trinidad, Vegas Robaina a Vegueros. Jedná se tedy prakticky o celý sortiment, který kuba nabízí.

Zdarma navrhneme vhodnou sestavu doutníků

Ve velkém výběru značek, tvarů a velikostí doutníků není jednoduché si vybrat ideální skladbu doutníků ve které nebudou chybět právě ty, které mají vaši návštěvníci v oblibě. My vám zdarma připravíme ideální set doutníků na míru stačí jen uvést požadovaný počet a celkovou cenu.

tisk | nahoru | zpět

Kouření zabíjí, přestaňte nyní
Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz

TOPlist