poster1.gif, 5,2kB poster2.gif, 5,2kB poster3.gif, 5,2kB poster4.gif, 5,2kB poster5.gif, 5,2kB

Cohiba Esplendidos 3ks

doutníky cohiba

kliknutím na obrázek jej zvětšíte

Tvar doutníku:

Churchill/Julieta

Úvod:

Neuvěřitelný doutník patřící mezi opravdové krále a elegány, chcete-li vyzkoušet ten nejlepší Churchill na světě právě máte tu možnost. K tomuto skvostu je potřeba přistupovat pomalu s obezřetností, kterou si pan Esplendidos dozajista zaslouží. Poté co jej vytáhnete z humidoru budete obdivovat královský vzhled a inhalovat božské aroma legendárního Havana. Když vyvedete tento zázrak na denní světlo spatříte krásné tělo s olejnatým krycím listem, oříznutí tohoto doutníku je skutečným rituálem, při kterém si uvědomíte jaký mistr balič musel toto královské dílo promnout svými prsty, skuteční experti svého řemesla se podílejí na tvorbě doutníku který opravdový znalci znají pod názvem Cohiba Esplendidos.

Balení:

Doutníky v počtu tří kusů jsou jednotlivě baleny v originální Cohiba kartonové krabičce.

Rozměry:

Délka 178mm, průměr 18.65mm, Velikost prstýnku 47.

Začátek:

Vychutnejte si napočátku nádherné tóny medu a koření které zanechá při prvním dotyku Cohiba Esplendidos na vašich rtech. Přivoňte si dříve než se pustíte do kouření, objevte nádherné aroma skrývající se ve všech složkách tohoto velikána.

Hoření:

Zapalte doutník pomocí doutníkových zápalek, které jsou šetrné a praktické můžete využít i cedrových papírků které bývají uloženy v cedrové krabici s velkým balením, zapalujte pomalu a opatrně aby se rozžhavila celá plocha paty doutníku. Nyní již víte proč patří Cohiba Esplendidos mezi to nejlepší co můžete na trhu s doutníky potkat, ocitnete se na samém prahu nebeská vůně, plný hustý dým a perfektní hoření nenechá nikoho na pochybách kdo je tu pánem. Medové aroma a pikantní kořeněná chuť prochází celým procesem hoření, v první třetině přináší lehce nasládlé tóny a pomalu jak se blížíte k samému středu rozvine se do plné krásy, do mnoha chutí a vůní s výraznými nasládlými tóny cedrového dřeva a jemné zemitě-kořeněné chutě. Pevný a kompaktní popel je důkazem vysoké třídy tohoto kubánského krasavce.

Konec:

Věřte, že ke konci nebudete chtít aby tato dlouhá chvilka plná fantastických prožitků skončila, jak se toto nádherné potěšení bude blížit ko konci budete jen s ztěží schopni nechat doutník zemřít ve vašem Cohiba popeníku.

koupit.gif, 126B

tisk | nahoru

Kouření zabíjí, přestaňte nyní
Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz

TOPlist