poster1.gif, 5,2kB poster2.gif, 5,2kB poster3.gif, 5,2kB poster4.gif, 5,2kB poster5.gif, 5,2kB

Cohiba Coronas Esp. 5ks

doutníky cohiba

kliknutím na obrázek jej zvětšíte

Tvar doutníku:

Laguito No.2

Úvod:

Doutník Cohiba Coronas Especiales má bezpochyby extarvagantní a provokativní vzhled. Perfektní provedení dělají z tohoto doutníku skutečného elegána ideálního pro všechny, kteří hledají hloubku i jemnost chutí a vůní. Čestný zástupce klasických Havana doutníků.

Balení:

Doutníky v počtu pěti kusů jsou jednotlivě baleny v originální Cohiba kartonové krabičce.

Rozměry:

Délka 152mm, průměr 15,08mm, Velikost prstýnku 38.

Začátek:

Stějne jako jeho starší kolega Lanceros i Cohiba Coronas Especiales je na počátku velmi výrazný, jsou zde patrné tóny cedru a koření.

Hoření:

Perfektní hoření až do konce, plný hustý dým a kvalitní popel to je Cohiba Coronas Especiales, skutečný skvost s výrazným medovým aroma, zemitou chutí a vůní, produkuje trochu jiný kouř než jeho bratříček Lanceros což je dáno jiným tvarem jeho těla. V druhé třetině hoření nastupují výrazná dřevitá a kořenéná chuť.

Konec:

I ke konci hoření si doutník uchovává všechny svoje přednosti, je velmi pikantní, postupně přechází v nádherné tóny kakaa a voňavých pražených oříšků. Tento doutník si opravdu vychutnáte až do samého konce kdy jeho pata začne sahat až k prstýnku, je ideální pro večerní i denní pokouření jak pro skutečné znalce tak pro amatéry, kteří chtějí vyzkoušet opravdovou kvalitu a tradici kubánských doutníků. Bez nadsázky se dá říci, že Cohiba Coronas Especiales je tím ejlepším co formát Laguito No.2 nabízí.

koupit.gif, 126B

tisk | nahoru

Kouření zabíjí, přestaňte nyní
Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz

TOPlist