poster1.gif, 5,2kB poster2.gif, 5,2kB poster3.gif, 5,2kB poster4.gif, 5,2kB poster5.gif, 5,2kB

Cohiba Siglo IV. 1ks

doutníky cohiba

kliknutím na obrázek jej zvětšíte

Tvar doutníku:

Corona Gorda

Úvod:

Siglo IV. je vyjímečný doutník vysokých kvalit, patří mez inejvětší formáty Corona na trhu. Velmi výrazný a komplexní doutník, perfektní zpracování ideální pro dlouhé letní večery.

Balení:

Kusové doutníky dodáváme v uzavíratelné fólii s lištou.

Rozměry:

Délka 143mm, průměr 18.26mm, Velikost prstýnku 46.

Začátek:

Již na první pohled vás zaujme krásný doutník s lesklým olejnatým krycím listem, jemně nasládlá medová vůně s tóny květů a pikantního koření.

Hoření:

Perfektní stavba zaručuje dokonalé hoření po celou dobu, doutník vyniká bohatým a komplexním aroma. Z počátku nasládlá chuť medu přechází v podmanivé tóny koření a cedrového dřeva. Doutník je bohatý a mocný, plný chutí a vůní, je však také jemný, příjemný a poddajný.

Konec:

Cohiba Siglo IV. je excelentní doutník pro opravdové znalce a gurmány kteří chtějí kvalitu a maximální požitek. Především v noci je velkou výzvou pro všechny kdo si rádi vychutnají chvilku relaxace a souznění.

Při nákupu kusových doutníků je nutné zakoupit minimální počet 3 kusy, každý kus však může být od různého druhu doutníku. Příklad takové objednávky je tedy: 1xCohiba Coronas Especiales, 1xCohiba Maduro Genios a 1xCohiba Lanceros.

koupit.gif, 126B

tisk | nahoru

Kouření zabíjí, přestaňte nyní
Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz

TOPlist