poster1.gif, 5,2kB poster2.gif, 5,2kB poster3.gif, 5,2kB poster4.gif, 5,2kB poster5.gif, 5,2kB

Cohiba Magicos 1ks

doutníky cohiba

kliknutím na obrázek jej zvětšíte

Tvar doutníku:

Magicos

Úvod:

Cohiba Maduro Magicos je dalším zástupcem poměrně mladé série, vždyt Maduro bylo na trh uvedeno až v roce 2007. Cohiba Maduro Magicos je opravdu kouzelný a magický doutník s mnoha přednostmi. Plný tvar, perfektní provedení, výrazně tmavý krycí list a dokonalé tělo, prstýnem s elegantními černými liniemi, nádherný dárek!

Balení:

Kusové doutníky dodáváme v uzavíratelné fólii s lištou.

Rozměry:

Délka 115mm, průměr 20.64mm, Velikost prstýnku 52.

Začátek:

Velmi výrazný již při prvním seznámení, silně aromatický zejména s výraznou vůní červeného cedrového dřeva a tóny černého pepře. Elegantní a vyjímečný tvar a tmavý krací list jsou zárukou perfektního prožitku s tímto doutníkem.

Hoření:

Skutečně perfektní v celém průběhu hoření, pomalý průběh nás nechá postupně ochutnat velmi výrazné a pikantní kořeněné chutě, pochopitelně zde nechybí typické zemité tóny, lehce nasládlé e jemné medové tóny, vkusný a velmi příjemný ideální ke skleničce kvalitního vína.

Konec:

Udrží si výraznou kořeněnou chuť, kvalitní popel odpadá velmi pozvolna, znamenité nasládlé tóny nás provázejí až do úplného konce.

Při nákupu kusových doutníků je nutné zakoupit minimální počet 3 kusy, každý kus však může být od různého druhu doutníku. Příklad takové objednávky je tedy: 1xCohiba Coronas Especiales, 1xCohiba Maduro Genios a 1xCohiba Lanceros.

koupit.gif, 126B

tisk | nahoru

Kouření zabíjí, přestaňte nyní
Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz

TOPlist