poster1.gif, 5,2kB poster2.gif, 5,2kB poster3.gif, 5,2kB poster4.gif, 5,2kB poster5.gif, 5,2kB

Cohiba Secretos 1ks

doutníky cohiba

kliknutím na obrázek jej zvětšíte

Tvar doutníku:

Reyes

Úvod:

Doutníky Cohiba Maduro Secretos jsou další z celkem tříčlenné řady doutníků Maduro, která spatřila světlo světa až v roce 2007, přesto si tyto doutníky za krátkou dobu svojí existence získaly velkou popularitu díky výrazným tónům a perfektnímu provedení. Při výrobě těchto doutníků se používají speciální postupy tak aby u krycího listu bylo dosaženo velmi tmavého odstínu.

Balení:

Kusové doutníky dodáváme v uzavíratelné fólii s lištou.

Rozměry:

Délka 110mm, průměr 15.87mm, Velikost prstýnku 40.

Začátek:

Výrazně voňavý doutník s krásným tělem, tmavý krycí list a perfektní provedení. Po vyjmutí s humidoru můžeme rozeznat výrazné tabákové aroma s tóny čerstvého dřeva.

Hoření:

Kratší, ale přesto mohutný a výrazný tvar je zárukou kvalitního hoření po celé délce, z počátku typické výrazné cedrové aroma přechází pomalu v příjemné nasládlé tóny medu a lehce štiplavou kořeněnou chuť.

Konec:

Komplexní a výrazný doutník si vychutnáte především k večeru ke sklence kvalitního koňaku, doutník ke kterému se rádi vrátíte a opět okusíte jeho nezaměnitelnou chuť.

Při nákupu kusových doutníků je nutné zakoupit minimální počet 3 kusy, každý kus však může být od různého druhu doutníku. Příklad takové objednávky je tedy: 1xCohiba Coronas Especiales, 1xCohiba Maduro Genios a 1xCohiba Lanceros.

koupit.gif, 126B

tisk | nahoru

Kouření zabíjí, přestaňte nyní
Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz

TOPlist