poster1.gif, 5,2kB poster2.gif, 5,2kB poster3.gif, 5,2kB poster4.gif, 5,2kB poster5.gif, 5,2kB

Cohiba Panatelas 1ks

doutníky cohiba

kliknutím na obrázek jej zvětšíte

Tvar doutníku:

Laguito No.3

Úvod:

První doutníky Cohiba Panatelas byly vyrobeny již v roce 1969, kuřáci doutníků však museli na jejich uvedení na mezinárodní trh čekat až do roku 1982. Malé a elegantní doutníky plné skvělých chutí a vůní s podobnými přednostmi jako značky Lanceros a Coronas Especiales. Tyto doutníky jsou ideální na krátké přestávky pokud čakáte na letadlo či obchodní schůzku, vždy se hodí mít v kapse originální pouzdro Cohiba a v něm malý poklad.

Balení:

Kusové doutníky dodáváme v uzavíratelné fólii s lištou.

Rozměry:

Délka 115mm, průměr 10.32mm, Velikost prstýnku 26.

Začátek:

Krásný a voňavý doutník, malý elegán s velkými přednostmi. Doutníky Cohiba Panetelas patří mezi klasické zástupce značky Cohiba, sametový krycí list a výrazné aroma vám připraví krásnou chvilku.

Hoření:

Precizní zpracování umožňuje přes malé rozměry tomuto doutníku ukázat proč patří Cohiba mezi nejslavnější doutníky světa. Výrazná chuť a vůně již od počátku, jemné medové tóny a příjemná zemitá a dřevitá chuť nás provází po celou dobu kdy si jej užíváme.

Konec:

Kvalitní hoření, i přes malou velikost si udrží mléčný a poctivý kouř, ke konci rychleji umírá obalený v nasládlých tónech medu a koření.

Při nákupu kusových doutníků je nutné zakoupit minimální počet 3 kusy, každý kus však může být od různého druhu doutníku. Příklad takové objednávky je tedy: 1xCohiba Coronas Especiales, 1xCohiba Maduro Genios a 1xCohiba Lanceros.

koupit.gif, 126B

tisk | nahoru

Kouření zabíjí, přestaňte nyní
Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz

TOPlist