poster1.gif, 5,2kB poster2.gif, 5,2kB poster3.gif, 5,2kB poster4.gif, 5,2kB poster5.gif, 5,2kB

Cohiba Lanceros 1ks

doutníky cohiba

kliknutím na obrázek jej zvětšíte

Tvar doutníku:

Laguito No.1

Úvod:

Doutníky Cohiba Lanceros jsou naprosto vyjímečné, legendární a nezaměnitelné doutníky s bohatou historií a tradicí prošly rukama mnohých významných osobností. Opravdový skvost, jakoby jej vytvořila sama příroda je opravdovým uměleckým dílem které by měl kusit každý kdo to s premiovými doutníky myslí vážně.

Balení:

Kusové doutníky dodáváme v uzavíratelné fólii s lištou.

Rozměry:

Délka 192mm, průměr 15.08mm, Velikost prstýnku 38.

Začátek:

Po otevření cedrové krabice vás osloví nádherná a pronikavá vůně čerstvého cedrového dřeva, můžete si vychutnat překrásné nezaměnitelné aroma, již při vyjmutí doutníků z humidoru či krabice poznáte jen podle vůně že se jedná o Cohibu. Také zde jsou patrné nasládlé tóny medu a koření.

Hoření:

Dlouhý a tenký, úchvatný a dominantní, takový lanceros bezesporu je. Již od první třetiny vyniká výraznými tóny medu a koření. Bohatý, mléčný kouř a perfektní hoření. Elegantní ve všech směrech, v druhé polovině hoření s výraznou zemitou chutí a vůní cedru.

Konec:

Až do samého konce si udrží všechny kvality kterými nás obohatil v průběhu hoření, stále bohaté aroma a výrazná chuť až do chvíle kdy jej necháte ve svém popelníku pozvolna umřít.

Při nákupu kusových doutníků je nutné zakoupit minimální počet 3 kusy, každý kus však může být od různého druhu doutníku. Příklad takové objednávky je tedy: 1xCohiba Coronas Especiales, 1xCohiba Maduro Genios a 1xCohiba Lanceros.

koupit.gif, 126B

tisk | nahoru

Kouření zabíjí, přestaňte nyní
Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz

TOPlist