poster1.gif, 5,2kB poster2.gif, 5,2kB poster3.gif, 5,2kB poster4.gif, 5,2kB poster5.gif, 5,2kB

Cohiba Exquisitos 1ks

doutníky cohiba

kliknutím na obrázek jej zvětšíte

Tvar doutníku:

Seoane

Úvod:

Doutníky Cohiba Exquisitos můžeme zařadit mezi menší formáty doutníků Cohiba, má rychlejší tah a je ideální na krátké přestávy kdy si chcete vychutnat typickou Cohibu. Každý doutníkář má ve svém humidoru vždy nějaký ten Seoane připravený aby v jeho společnosti mohl vyplnit chvilku volného času.

Balení:

Kusové doutníky dodáváme v uzavíratelné fólii s lištou.

Rozměry:

Délka 125mm, průměr 14.29mm, Velikost prstýnku 36.

Začátek:

Doutníky Cohiba Exquisitos vám po vyjmutí z humidoru dají vědět, že patří ke značce s dlouholetou tradicí a historií, typické vůně černého medu a koření, kvalitní provedení a sametový krací list vás na tento malý/velký doutník z Kuby zaručeně navnadí.

Hoření:

Všechny přednosti značky Cohiba se odráží v celém průběhu hoření, zpočátku pomalý nástup vystřídá výrazný střed a rychlejší závěr. Typické kořeněné, medové tóny, jemně nasládlý a pikantní doutník.

Konec:

Menší formát tohoto doutníku je důvodem jeho rychlejšího konce, i v tomto okamžiku je však kouření velmi příjemné, zde můžeme vychutnat všechny přednosti, nasládlé tóny a kořeněnou chuť typickou pro pravou nefalšovanou Cohibu.

Při nákupu kusových doutníků je nutné zakoupit minimální počet 3 kusy, každý kus však může být od různého druhu doutníku. Příklad takové objednávky je tedy: 1xCohiba Coronas Especiales, 1xCohiba Maduro Genios a 1xCohiba Lanceros.

koupit.gif, 126B

tisk | nahoru

Kouření zabíjí, přestaňte nyní
Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz

TOPlist